Reportaža: predstavitev KUD Anarhiv na povabilo Zavoda Vizo

V okviru večdnevnega strokovnega usposabljanja Vizojevih mentoric in mentorjev, ob praznovanju obletnice dveh, nadvse uspešnih let delovanja Zavoda Vizo, s katerim KUD Anarhiv intenzivno sodeluje v okviru projekta “Škratmobil”, financiranega s strani Norveškega in EGP finančnega mehanizma, je bilo naše društvo povabljeno, da predstavi svoje dolgoletno delovanje na področju mladinskega dela.

Predstavitev je zaobjela zgodovinsko os delovanja društva, ob čemer je vključevala tudi predstavitev odmevnejših projektov in programskih vsebin zadnjih let, pa tudi seznanitev s temeljnimi metodološkimi principi dela društva, ki je specializirano za delo z mladimi, v zadnjem času pa v svoj pester program vključuje tudi vse več otroških vsebin.

Usposabljanje, na katerem je kot gost sodelovalo naše društvo, je potekalo v MSUM, organiziral ga je Zavod Vizo, financiral pa ga je Slovenski filmski center.